n_nooitvangehoord

q-bus_logo_175

menu01menu02menu03menu04menu05menu06menu07menu08menu09



Q-bus cvba doet beroep op deskundigen die het wereldje door en door kennen. Of beter: twee wereldjes, die van de cijfers en letters en de social profit.

De huidige ploeg bestaat uit:

Tanja Billiard
email: tanja.billiard@q-bus.be
kantoor : 0248/631.41

Ann Blanchart
email : ann.blanchart@q-bus.be
kantoor : 0261/310.28

Marc Bosschaert
email : marc.bosschaert@q-bus.be
kantoor : 0261/310.22
(elke voormiddag van 9 tot 13u)

Anne Christiaens
email : anne.christiaens@q-bus.be
kantoor : 0261/310.24

Frederik Desmet
email : frederik.desmet@q-bus.be
kantoor : 0261/310.36

Annemie Dreesen

email : annemie.dreesen@q-bus.be
kantoor : 0261/310.21

Nadine Dieleman
email : nadine.dieleman@q-bus.be
kantoor : 0261/310.33

Najatte Gharmaoui
email : najatte.gharmaoui@q-bus.be
kantoor : 0261/310.23

Louis Krijnen
email : louis.krijnen@q-bus.be
kantoor : 0261/310.32

Brenda Lannoey
email : brenda.lannoey@q-bus.be
kantoor : 0261/310.34

Koen Masschelein
email : koen.masschelein@q-bus.be
kantoor : 0261/310.29

Brecht Meireson
email : brecht.meireson@q-bus.be
kantoor : 0261/310.37

Katrijn Paessens
email : katrijn.paessens@q-bus.be
kantoor : 0261/310.25

Gert Van Bavel
email : gert.vanbavel@q-bus.be
kantoor : 0261/310.31

An Van Dorst
email : an.vandorst@q-bus.be
kantoor : 0261/310.27

Bart Verhaeghe
email : bart.verhaeghe@q-bus.be
kantoor : 0261/310.35




 

© Boekhoudkantoor Q-bus cvba