Wie is wie?

Q-bus cvba doet beroep op deskundigen die het wereldje door en door kennen. Of beter: twee wereldjes, die van de cijfers en letters en de social profit.

De huidige ploeg bestaat uit:

Marc Bosschaert
email : marc.bosschaert@q-bus.be
kantoor : 0261/310.22

Anne Christiaens
email : anne.christiaens@q-bus.be
kantoor : 0261/310.24

Benjamin Crollen
email : benjamin.crollen@q-bus.be
kantoor : 0261/310.26

Ann Dejonckheere
email : ann.dejonckheere@q-bus.be
kantoor : 0261/310.35

Frederik Desmet
email : frederik.desmet@q-bus.be
kantoor : 0261/310.36

Annemie Dreesen
email : annemie.dreesen@q-bus.be
kantoor : 0261/310.21
Erkend boekhouder  BIBF - inschrijvingsnummer 3021 9237

Nadine Dieleman
email : nadine.dieleman@q-bus.be
kantoor : 0261/310.33

Najatte Gharmaoui
email : najatte.gharmaoui@q-bus.be
kantoor : 0261/310.23
Erkend boekhouder BIBF – inschrijvingsnummer 3012 6681

Davy Horemans
email : davy.horemans@q-bus.be
kantoor : 0248/631.42

Louis Krijnen
email : louis.krijnen@q-bus.be
kantoor : 0261/310.32

Brenda Lannoey
email : brenda.lannoey@q-bus.be
kantoor : 0261/310.34
Erkend boekhouder-fiscalist BIBF – inschrijvingsnummer 3011 0921

Koen Masschelein
email : koen.masschelein@q-bus.be
kantoor : 0261/310.29
Stagiair boekhouder-fiscalist BIBF – inschrijvingsnummer 3037 6457

Brecht Meireson
email : brecht.meireson@q-bus.be
kantoor : 0261/310.37
Stagiair boekhouder-fiscalist BIBF – inschrijvingsnummer 3046 8306

Katrijn Paessens
email : katrijn.paessens@q-bus.be
kantoor : 0261/310.25

Gert Van Bavel
email : gert.vanbavel@q-bus.be
kantoor : 0261/310.31
Erkend boekhouder-fiscalist BIBF – inschrijvingsnummer 206013

An Van Dorst
email : an.vandorst@q-bus.be
kantoor : 0261/310.27

Renske Witteveen
email : renske.witteveen@q-bus.be
kantoor : 0261/310.28

Christine Braet 
email : christine.braet@q-bus.be
kantoor : 0261/310.38